Dzisiaj jest: 26.4.2024, imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda
Ogłoszenie:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - branża OZE (Nowy)

dodano: 2021.08.03 ważne do: 2022.01.30 wyświetleń: 190
Szczegóły ogłoszenia:
Dla naszego Klienta, lidera w branży źródeł odnawialnych energii, poszukujemy Przedstawiciela Handlowego/Doradcy Energetycznego.

OBOWIĄZKI NA TYM STANOWISKU:
  • Aktywne pozyskiwanie klientów w terenie
  • Odbywanie spotkań z potencjalnymi klientami
  • Sprzedaż produktów z zakresu odnawialnych źródeł energii
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Budowanie własnej bazy klientów
  • Sporządzanie ofert, negocjacje handlowe oraz finalizacja transakcji

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Mile widziane doświadczenie w branży OZE (fotowoltaika, pompy ciepła, rekuperacja itp.)
  • Komunikatywność i zdolność do nawiązywania oraz utrzymywania długofalowych relacji
  • Wysoka kultura osobista

CO FIRMA ZAOFERUJE TOBIE:
  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę bądź B2B - sam decydujesz o formie współpracy
  • Samochód służbowy - również do użytku prywatnego wraz z kartą paliwową
  • Niezbędne narzędzia do pracy, tj. laptop i telefon
  • Materiały marketingowe (katalogi, broszury, informatory)
  • Szkolenie wdrożeniowe - produktowe oraz sprzedażowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury firmy

Kontakt
Grupa Progres
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
GOTOWE ZESTAWY FOTOWOLTAICZNE DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU (kliknij i oszczędzaj na energii)