Dzisiaj jest: 31.3.2020, imieniny: Balbiny, Kamila, Kornelii
Ogłoszenie:

Moduł monokrystaliczny PERC typu half- cut 335 Wp (Nowy)

dodano: 2020.02.06 ważne do: 2020.08.04 wyświetleń: 81
419 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Moduł z ogniwami monokrystalicznymi PERC typu Half-cut (120 ogniw) o mocy 335 Wp.
W panelach wykorzystano technologię PERC czyli pasywacji emitera tylnej części ogniwa oraz technologię half cut !
  • Technologia PERC pozwala na ulepszenie procesu wychwytywania promieniowania słonecznego i zoptymalizowanie gromadzenia elektronów.
  • Zaletą, która często przeważa przy wyborze technologii Half-cut, jest niższa podatność na zmniejszenie mocy spowodowane zacienieniem. Dzięki unikalnemu sposobowi łączenia ogniw, w sytuacji częściowego zacieniania wzdłuż krótszej krawędzi modułu traci on tylko połowę swojej mocy, podczas gdy w tych samych warunkach moc modułu 60 ogniwowego spada do zera. Dodatkową korzyścią jest ich odporność na efekt hot spotu- mniejsze ryzyko powstania trwałych uszkodzeń wywołanych temperaturą.
  • Producent DMEGC SOLAR zajmują się produkcją nie tylko modułów fotowoltaicznych ale również produkcją wafli krzemowych oraz ogniw fotowoltaicznych.
Zgodnie z wskaźnikiem Altmana - firma DMEGC SOLAR jest w tak zwanej „strefie bezpiecznej” jako firma stabilna finansowo.
  • Dla każdego interesariusza zaangażowanego w projekty słoneczne, finansowe stabilność producenta ma kluczowe znaczenie. Wyniki Z Altmana wskazują, którzy producenci modułów fotowoltaicznych są silni finansowo, a którzy producenci są zagrożeni strefą bankructwa w ciągu najbliższych 2 lat. To natomiast ma kluczowe znaczenie jeżeli mówimy o gwarancji na produkt oraz na moc. Warto mieć zatem pewność, że firma modułów fotowoltaicznych, której zaufaliśmy dobrze prosperuje. Takim producentem modułów fotowoltaicznych jest właśnie DMEGC Solar, dlatego warto rozważyć zakup modułów fotowoltaicznych od tego producenta.
DMEGC SOLAR jest obecny również w rankingu Tier1 !
  • Ranking Tier1 został stworzony po to, aby sklasyfikować producentów produktów fotowoltaicznych o stabilnej pozycji. Spośród 17 tysięcy różnych podmiotów z całego świata, do Tier1 dostaje się zaledwie 2% najlepiej ocenianych!
Warto podsumować firmę DMEGC jako producent stabilny i wiarygodny finansowo, który istnieje na rynku fotowoltaicznych powyżej 5 lat. Producent ten koncentruje się także na jakości produkcji oraz innowacjach technologicznych na dużą skalę.
  • Wyniki produkcji oraz sprzedaży mogą Państwo zobaczyć poniżej:
Roczna wydajność wafli krzemowych:
500+ MW
Roczna pojemność ogniw słonecznych
1,6 GW
Roczna moc modułów
900+ MV
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na nowoczesne moduły fotowoltaiczne o wysokiej mocy!.
Prosimy o kontakt w komentarzu, mailowo lub poprzez kontakt telefoniczny.
- kontakt@solarenergysystems.pl
- +48 508 188 38
Informacje dodatkowe:
DMEGC SOLAR
335 Wp
19.85 %
1684 x 1002 x 35
monokrystaliczny
Kontakt
SOLAR ENERGY SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 79a, 60-529 Poznań, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się: